درباره ما

گروه فرهنگی هنری کیمیا هنر پرنیان با هسته ای فرهنگی و جوان در حوزه تبلیغات و خدمات فرهنگی هنری از شهریورماه ١٣٨٩ شروع به فعالیت نمود . این گروه در اولین گام ها با فعالیت در حوزه خدمات طراحی و گرافیک بازار نسبتا خوبی را به خود اختصاص داد و در ادامه راه با توجه به حجم مشتریان و استقبال از خدمات مجموعه بخش هدایای فرهنگی و تبلیغاتی را ایجاد نمود . در ادامه مسیر موضوع اشباع بازار از انواع هدایای تبلیغاتی وارداتی مرسوم که عمدتاً مشابه و یکسان بودند این مجموعه را بر آن داشت تا با تقویت تیم ایده پردازی و طراحی خود تنوع جدیدی از هدایای فرهنگی تبلیغاتی که علاوه بر تازگی و روح خلاقه همگی تولید داخل نیز باشند را ایجاد نماید . که این هدایای جدید به دلیل کاربرد متریال های طبیعی و زنده در تولیدشان به نام کلی هدایای طبیعی ارائه گردیده اند .
این گروه فرهنگی در ادامه مسیر حرکتی خود در سال ۱۳۹۷ اقدام به ثبت موسسه فرهنگی هنری چند منظوره با همین نام در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمود و در همان سال نیز موفق به کسب جایزه فیروزه ( معتبرترین جایزه فرهنگی کشور) در حوزه تولید محصولات فرهنگی گردید
راه اندازی مجموعه همیار مدیر و مدرســـه نیز که کامل ترین مجموعه خدمات رسانی به مدارس و موسسات آموزشی می باشد یکی دیگر از دستاوردهای این موسسه است .
همچنین برگزاری همایش ها و کارگروه های آموزشی در موضوعات مورد بحث روز از دیگر رویکردهای موسسه فرهنگی هنری کیمیا هنر است که در حال انجام می باشد .

جوایز و گواهی ها