خدمات فیلم و تدوین

آموزشگاه ها، مدارس و موسسات آموزشی برای ارائه ی بهتر ویژگی ها و مزیت های رقابتی خود نیازمند استفاده ی موثری از تیزرهای تبلیغاتی و ویدئوهای تبلیغاتی هستند، برای هر آموزشگاه و موسسه، ویژگی ها و مزیت های منحصر به فردی وجود دارد که به دلیل نبود تبلیغات کافی در این زمینه، در اغلب موارد نادیده گرفته شده و یا از دید عموم کنار می روند. تبلیغات ویدئویی هر آموزشگاه یا موسسه ی آموزشی خود می تواند به بهترین وجه خدمات یا ویژگی های آن موسسه را به مخاطبان معرفی نموده و موجب جذب فراگیران بیشتری شود. شما در هر موقعیت و با هر ویژگی منحصربه فردی که هستید، می بایست خود را به مخاطبانتان معرفی کنید.بدون شناخت کافی از شما، هیچ مشتری ای تمایلی به استفاده از خدمات شما نخواهد داشت. شما می توانید با یک تیزر جذاب و کوتاه متمایز ترین ویژگی های مدرسه یا آموزشگاه خود را، اعم از کادر آموزشی، موفقیت های گذشته و … را به والدین دانش آموزان معرفی کنید. ناگفته پیداست این عملکرد جزء یکی از مزیت های ویژه ی مدرسه یا آموزشگاه شما به حساب می آید.

شما می توانید تیزرهای تبلیغاتی معرفی خود را در وب سایت آموزشگاه یا مدرسه ی خود قرار دهید و یا آن را در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید .

توانمندی ها و مزیت های آموزشگاه خود را در قالب تیزر و کلیپ تبلیغاتی به مخاطبان خود معرفی نمایید.

با توجه به فرهنگی بودن اعضای تیم همیار مدیر و شناخت روحیه مسئولین مدارس ، این مجموعه ایده های خوب و مناسبی را برای تولید تیزرهای تبلیغاتی و معرفی مدارس دارد .

این نوع خدمت در قالب موضوعات مختلف قابلیت انجام دارد که در زیر به نمونه هایی از آنها اشاره شده است :

تولید فیلم های آموزشی

تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی معرفی مدارس

تهیه و تولید کلیپ ثبت نام

ایجاد کلیپ معرفی فارغ التحصیلان مدارس

تهیه و تولید فیلم های مناسبتی ،جشن ها و برنامه های مدارس

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بروز رسانی اپلیکشین ios